Stomatolog Eliza Pogorzelska | O mnie
260
page-template-default,page,page-id-260,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

O mnie

Jestem stomatologiem z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. Moje doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pozwoliły na skuteczne leczenie wszelkich problemów stomatologicznych Pacjentów. Dbam także o piękny uśmiech Tych, którzy powierzyli mi stan swojego uzębienia – wiedza i umiejętności z zakresu stomatologii ogólnej oraz protetyki i implantologii sprawiają, że moi Pacjenci cieszą się wymarzonymi i zdrowymi zębami.

 

Przebieg kariery zawodowej

Ukończyłam Akademię Medyczną w Lublinie. Po studiach odbyłam 2-miesięczny staż w klinice w Luksemburgu. Posiadam specjalizację I stopnia Stomatologii Ogólnej. Początkowo pracowałam we własnym gabinecie w Wilkowie. Obecnie współpracuję z prywatnymi klinikami w Warszawie. Prowadzę także własną Prywatną Praktykę Stomatologiczną, gdzie pomagam Pacjentom w każdej dziedzinie związanej ze stomatologią.

Uczestniczyłam również w szeregu kursów i kongresów stomatologicznych w kraju i za granicą – także w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aby oferować Pacjentom najwyższą jakość usług.

 

Implantologia i protetyka – moje pasje

Specjalizuję się w leczeniu protetycznym i implantologicznym. Jestem członkiem ITI – International Team for Implantology, które jest globalnym stowarzyszeniem specjalistów stomatologii implantologicznej. Dzięki wymianie wiedzy, doświadczeń i kontaktów mam dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie stomatologii implantologicznej i protetyki.

Korzystając z moich usług mają Państwo pewność, że otrzymują świadczenia oparte o rzetelną wiedzę i najbardziej aktualne, sprawdzone i skuteczne metody implantologii na poziomie światowym. To ważne, ponieważ ten obszar medycyny bardzo dynamicznie się rozwija, sprawiając, że Pacjenci mogą otrzymać wysokiej jakości usługę odpowiadającą ich oczekiwaniom. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt, z którego korzystam na co dzień w gabinecie, pozwalają na przeprowadzenie zabiegów sprawnie i możliwie bezboleśnie.

doktor Eliza Pogorzelska

specjalista I stopnia Stomatologii Ogólnej